SZTUCZKA TO:

JAKOŚĆ

Możesz być pewien, że jakość naszych dań, obsługi jest nieporównywalna dla większości firm oferujących podobne usługi.

PROFESJONALIZM

Jesteśmy zawodowcami. Nasza marka i  wielokrotnie nagradzane restauracje  to profesjonalny Team składający się z utalentowanych i uznawanych kucharzy i  profesjonalnej obsługi.

TEAM

Szefowie kuchni, sommelierzy, managerowie, kelnerzy, kucharze Sztuczka Team. Oni wszyscy będą pracowali nad jakością Twojego kateringu.

PRESTIŻ

Podnieś ranking swojej uroczystości. Z naszą obsługą i jakością Twoje wydarzenie będzie zapamiętane przez Twoich Gości na długo po jego zakończeniu.

DOŚWIADCZENIE

Mamy bardzo dużo doświadczenie w organizacji dużych imprez. Jesteśmy rekomendowani przez znane marki. Braliśmy udział przy organizacji wielu prestiżowych wydarzeń.  Sprawdź nasze rekomendacje poniżej.

OD A DO Z

Przy organizacji każdego takiego wydarzenia jesteśmy w pełni skoncentrowani na dostarczeniu jak najlepszego doświadczenia dla naszych klientów i gości.

ELASTYCZNOŚĆ

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Możemy zbudować ofertę i menu dostosowaną do potrzeb i budżetu.

IMG_9838bw.jpg
 

DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

IMG_1920.jpg
IMG_9697.jpg
IMG_5013.jpg

MAŁY

Jest to opcja dla niewielkiej grupy osób. Poczęstunek w postaci finger food, stołu szwedzkiego lub kameralnego za siadanego posiłku.

ŚREDNI

Opcja dla większej grupy Gości. Spotkania biznesowe, niewielkie uroczystości rodzinne lub wydarzenia. Nasza oferta obejmuje każdego rodzaju poczęstunek, od tych najmniejszych jak finger food, gotowe dania, lub pełen posiłek z obsługą.

DUŻY

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji dużych imprez  i wydarzeń ( obsługa Opener Festival VIP Arena, wielka za siadana kolacja w Teatrze Muzycznym, premiery aut Porshe). Jesteśmy w stanie od A do Z przygotować obsługę i posiłek na najwyższym poziomie