IMG_1920_edited.jpg

FINGER FOOD

Nasze finger food nie są bagatelne. To kreatywne, świetnie wyglądające i pyszne przekąski, które zachwycą Twoich Gości.

IMG_9697.jpg

PRESTIŻ

Podnieś ranking swojej uroczystości. Z naszą obsługą i jakością Twoje wydarzenie będzie zapamiętane przez Twoich Gości na długo po jego zakończeniu.

IMG_9839.jpg

DOŚWIADCZENIE

Mamy bardzo dużo doświadczenie w organizacji dużych imprez. Jesteśmy rekomendowani przez znane marki. Braliśmy udział przy organizacji wielu prestiżowych wydarzeń.  Sprawdź nasze rekomendacje poniżej.

01

MAŁY

Jest to opcja dla niewielkiej grupy osób. Poczęstunek w postaci finger food, stołu szwedzkiego lub kameralnego za siadanego posiłku.

02

ŚREDNI

Opcja dla większej grupy Gości. Spotkania biznesowe, niewielkie uroczystości rodzinne lub wydarzenia. Nasza oferta obejmuje każdego rodzaju poczęstunek, od tych najmniejszych jak finger food, po przygotowane, dostarczone już dania lub z pełną z obsługą za siadany posiłek.

03

DUŻY

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji dużych imprez  i wydarzeń ( obsługa Opener Festival VIP Arena, wielka za siadana kolacja w Teatrze Muzycznym, premiery aut Porshe). Jesteśmy w stanie od A do Z przygotować obsługę i posiłek na najwyższym poziomie